СВЯТКУВАННЯ ДИТЯЧОГО ДНЯ НАРОДЖЕННЯ У МУЗЕЇ ЕВРИКА

 
 

Під час святкування Дня Народження іменинник спробує себе в ролі наукового співробітника, а також стане помічником нашого божевільного професора Смайлика :-). Дитина буде асистувати йому в різних експериментах і допомагати вирішувати непрості наукові завдання під час індивідуальної екскурсії.

Разом з друзями, у планетарії, Ви маєте можливість поринути у світ космічних відкриттів і дізнатися про причини виникнення Всесвіту. По ходу розповіді, буде порушено багато питань, такі як розташування зірок на небі, структура сузір'їв, будова Сонячної Системи, відкриття Галілея та Коперника. Також наводиться сучасний погляд на Всесвіт за допомогою космічного телескопа імені Едвіна Хаббла і описуються перспективи новітнього орбітального телескопа імені Джеймса Вебба.

Експонати у Евриці
Експонати у Евриці
Експонати у Евриці
 

Після чого, разом з друзями, відправиться у планетарій, де всі вони поринуть у світ космічних відкриттів і дізнаються про причини виникнення Всесвіту. По ходу розповіді, буде порушено багато питань, такі як розташування зірок на небі, структура сузір'їв, будова Сонячної Системи, відкриття Галілея та Коперника. Також наводиться сучасний погляд на Всесвіт за допомогою космічного телескопа імені Едвіна Хаббла і описуються перспективи новітнього орбітального телескопа імені Джеймса Вебба, який ще тільки буде запущений.

Планетарій у Евриці
Планетарій у Евриці
Планетарій у Евриці
 

Учасники наших шоу програм потраплять в Лекторій, де божевільний професор Смайлик :-) покаже їм самі видовищні наукові експерименти з області фізики та хімії. Діти побачать досліди з водою, познайомляться з магнітами, побачать справжніх фараонових змій і покличуть в гості джина та дракона. У деяких більш видовищних наукових шоу програмах Вони зможуть спробувати зловити блискавку, запалити в руках лампочку, познайомляться з левітацією і спробують перевернути світ догори ногами. Звичайно професор розповість, чому наукові знання стануть їм у пригоді.

Божевільний професор Смайлик у Евриці
Божевільний професор Смайлик у Евриці
<Божевільний професор Смайлик у Евриці
 

Після цього ми запропонуємо зануритися у віртуальний світ де можна буде потрапити в світ динозаврів, або побувати на виступі знаменитого цирку Дю Солей, або взагалі переміститися у будь-яку точку планети і здійснити незабутню подорож до туристичних пам'яток.

Віртуальна реальність у Евриці
Віртуальна реальність у Евриці
Віртуальна реальність у Евриці
 

Фінальною крапкою святкування дитячого Дня Народження в музеї цікавої науки та техніки - Еврика, стане вручення наукового подарунка та диплома.

Час відвідування музею необмежено! Будьте готові провести в нас більше 3 годин, тому що експонати музею Еврика затягують не по-дитячому!