НАУКОВО-ПІЗНАВАЛЬНЕ ШОУ БОЖЕВІЛЬНОГО ПРОФЕСОРА СМАЙЛИКА ;-)

 
 

Шоу від "Еврики" - це вистава, де нашим відвідувачам весело і вони із задоволенням занурюються в захоплюючий і чаруючий світ чудес і науки. "Еврика" - це місце, звідки без позитивних емоцій, гарного настрою і якісних знань ніхто не піде!

Наукове шоу - незабутнє свято для дітей!

Думаєте про те, як перетворити майбутнє свято в бурю веселощів? Наукове шоу божевільного професора Смайлика зробить будь-яку подію не тільки яскравою, але і пізнавальною! Разом з ним глядачі поринуть в неймовірний світ хімії та фізики, в якому завжди є місце грандіозним відкриттям.

Наука для свята

Наукове шоу для дітей у Львові - це відмінний спосіб відсвяткувати будь-яку подію незабутньо. Разом з професором на день народження діти зможуть створити полімерних черв'яків, сховатися в густому тумані і дізнатися секрет справжнього вибуху. Такого іменинник і його друзі не забудуть ніколи!

Великий плюс нашого наукового шоу в тому, що в стороні не залишиться не одна дитина. Божевільний професор втягне в процес пізнання кожного! Будь-який глядач зможе безпосередньо взяти участь в експерименті і відчути свою причетність до чаклунства, що відбувається. Якщо ви хочете, щоб наше шоу на святі допомогло згуртувати дітей і розвинути допитливість, то кращого варіанту годі й шукати.

Спеціально для вас ми підготували програми, різні по набору експериментів і загальної тематики. Вибирайте те, що подобається - шоу з мильними бульбашками, фізичне шоу або хімічне шоу, вакуумне шоу або тесла шоу! Ну і найпопулярніша міксована програма, яка включає в себе по кілька експериментів з різних областей науки.

Для любителів спробувати все на смак підійдуть наукові майстер-класи. Це теж цілі шоу зі створення кріо-морозива або солодкої вати. Зробимо солодше і веселіше будь-який день народження!

Чому варто замовити наукове шоу?

Шоу божевільного професора Смайлика - це безліч ексклюзивних програм наукового шоу, купуючи які ви можете не турбуватися про організацію веселощів. Ось чому наші шоу для дітей стають все більш популярним у Львові:

Оригінально. Торт зі свічками, вручення подарунків і ростові ляльки в продовження свята? Якщо щороку дитини чекає одне і те ж, пора здивувати його уяву. Запросіть хімічну лабораторію в гості - і дізнайтеся, за що варто полюбити хімію.

Пізнавально. Хочеться пробудити в дитині тягу до знань? Ми допоможемо маленьким першовідкривачам. Божевільний професор Смайлик разом з глядачами докладно пояснить кожен експеримент і здивує результатом!

Наукове шоу на день народження дитини стане відмінним подарунком.

Підходить для будь-якого віку. Дивовижні експерименти божевільного професора Смайлика будуть цікаві всім - від самого маленького гостя до дідусів і бабусь. Наші програми складені так, щоб ніхто не встиг засумувати!

Абсолютно безпечно. Провідні наукового шоу контролюють весь процес експериментів, тому можна не хвилюватися за здоров'я глядачів.

Завдяки багаторічному досвіду проведення наукових шоу, божевільний професор Смайлик зміг знайти саме той спосіб подачі інформації, який найбільше подобається і маленьким, і дорослим! Кожне наше хімічне подання не схоже на попереднє. Адже воно залежить від віку глядачів, їх настрою і свята, до якого приурочено шоу. Постійне розширення лінійки різних програм наукового шоу у Львові - ще один доказ того, що ми хочемо зробити експерименти не тільки пізнавальними, але і по-справжньому святковими.

Наукові шоу для дітей - це прекрасний спосіб перетворити черговий день народження в феєрверк емоцій! Професор Смайлик максимально уважно поставиться до глядачів, відповість на всі питання чомучок і відкриє найзагадковіші таємниці науки. Все зануритися в світ неймовірних відкриттів і повеселяться від душі! Замовте наукове шоу для своєї дитини і зробіть подарунок на день народження, який назавжди залишиться в пам'яті.