ПІЗНАВАЛЬНО-РОЗВАЖАЛЬНІ КВЕСТИ В МУЗЕЇ ЕВРИКА

 
 
 
 

Останнім часом, багато розваг вже набридли і хочеться знайти інтелектуальні заняття. Тому ми пропонуємо, інтелектуально-розважальні квести в реальності.

Квести в реальності, або по-іншому реаліті-квести, з'явилися в 2013 році, і досі, дуже багато людей не знають про цей вид розваг.

Ідея реаліті-квестів була взята з комп'ютерних ігор. Пізніше, вони і привели до того, що квести вирвалися з віртуального світу.

Місія Нездійсненна
Місія Нездійсненна
Місія Нездійсненна
 

В нас є розроблені спеціальні виїзні квести, які проводяться на вулиці або в приміщенні.

Сюжети квестів в реальності можуть бути абсолютно різними: від звичайних і ,часом, смішних життєвих ситуацій до найвідоміших історій з книг, фільмів і легенд. Всі квести оформлені відповідно до сюжету обраної історії: якщо за легендою, ви повинні потрапити в давню цивілізацію - ви в неї потрапите. Ми забезпечимо повне занурення в атмосферу обраної історії. Адже коли ви потрапляєте в інший світ - це квест. А хороший квест - це коли ви вірите в цей світ.

Ваш час в квесті буде обмежено.

На проходження квесту зазвичай дається від 60 хвилин і до 2 годин, але час завжди обмежений. У такій атмосфері люди намагаються швидше вирішувати загадки і діяти оперативніше. Але ,іноді, люди навпаки губляться і починають панікувати через обмеженість часу, але не варто цього робити, в квестах завжди спостерігають за вашою грою і дають підказки.

У квестах є правило - не брати з собою особисті речі. Телефони, щоб вони не відволікали вас від гри, годинник, щоб ви постійно не дивилися за часом і було простіше зануритися в легенду квесту, запальнички, набори викруток і т.п., щоб не було спокуси вирішити загадки незапланованим творцями квесту методом.

Місія Нездійсненна
Місія Нездійсненна
Місія Нездійсненна
 

Чим же цікаві реаліті-квести?

Це можливість випробувати себе: чи зможете ви працювати в команді? А вирішувати різні завдання за обмежений час? Те, як ви поведете себе перед лицем небезпеки, захистите своїх друзів або ж будете рятуватися самі?

Напевно, кожен хотів би себе відчути героєм фільму або будь-якої історії.

Вибір за Вами…