ДИТЯЧІ НАУКОВО-ТЕХНІЧНІ ПІЗНАВАЛЬНІ ГУРТКИ

 
 
 
 

НАВІЩО ДИТИНІ ГУРТКИ ТА ДОДАТКОВІ ЗАНЯТТЯ?

Відповідь очевидна: додаткові заняття та гуртки допомагають людині в різному віці визначитися зі своїми інтересами, вибрати напрямок для розвитку, розширити світогляд. Можливо, це в якійсь мірі може бути профорієнтація, розуміння своїх ресурсів і можливостей, розуміння можливостей навколишнього світу, іноді це якесь позитивне, родюче середовище для розвитку просто за рахунок атмосфери, оточення.

Школяру ж додаткові заняття допоможуть урізноманітнити дозвілля, зацікавитись чимось, крім шкільної програми, мотивувати вчитися і пізнавати нове. Бачачи своїх однолітків, захоплених однією темою, дитина розуміє, що навчання і заняття - це зовсім не нудно. Також з плюсів варто відзначити, що дитина вчиться систематизувати свої знання з різних джерел і застосовувати їх на практиці.

Навчання у школі вимагає відповідальності, а перелік шкільних предметів не може бути цікавим абсолютно всім. Щоб повноцінно розвиватись та самій відчувати цей розвиток, дитині важливо мати вибір. І якщо уроки накладають певні рамки, наші гуртки — це стовідсотковий вибір самого учня, до якого його ніхто не примушує.

Гуртки для дітей
Дитячи гуртки
Гуртки у Львові
 

ЧИМ КОРИСНІ ДЛЯ ДИТИНИ ШКІЛЬНІ ГУРТКИ?

Звісно, у першу чергу — це цікаво та весело! Після серйозного навчання протягом академічної частини дня дуже важливо трішки розслабитись, але при тому продовжувати отримувати нові знання та навички.

З сучасними технологіями навчитися чомусь можна навіть за дуже короткий термін, а потім вже вирішити, чи дійсно це те, чого хотілося. Гуртки від музею Еврика – це і є можливість проби.

Ми підійшли до створення наукових гуртків з сучасним поглядом.

Кожне заняття - це реалізований науковий проект. Від постановки проблеми до одержання відчутного результату.

Яскраві ведучі, продумані програми і приємний сервіс.

Експерименти, теоретичні заняття, ігри, квести і задушевні бесіди про науку.

Розширення світогляду та формування природничо-наукової картини світу.

Наукові гуртки
Гурток для дітей у Львові
Цікаві гуртки
 

ЧИМ ЖЕ ЦІКАВІ НАШІ ГУРТКИ?

Це можливість випробувати себе: чи зможете ви працювати в команді? А вирішувати різні завдання за обмежений час?

Напевно, кожена дитина хоче зрозуміти, як влаштований світ. Ми їм допоможемо в цьому.

Вибір за Вами…