ЕВРИКА - Інтерактивний музей цікавої науки та техніки

"Еврика" - це перший на Заході України науково-розважальний інтерактивний музей, де зібрано безліч унікальних експонатів зі світу науки, які безсумнівно Вас здивують. В нас Ви зможете по-новому і з інтересом поглянути на те, що раніше Вам здавалося нудним або складним у навчанні.

Якщо в інших музеях, до цінних експонатів не можна навіть доторкнутися, то в нас не тільки можна, а й обов'язково потрібно до всього доторкнутися, перевірити та побачити на власні очи. І діти, і дорослі зможуть із задоволенням проводити цікаві експерименти та незвичайні досліди в стінах нашого інтерактивного музею "Еврика".

Головне завдання музею - це показати школярам і студентам все саме найцікавіше і дивовижне зі світу науки, стимулювати їх до отримання знань в повсякденному навчанні. Ми переконаємо Вас в тому, що навіть найскладніші завдання і найдовші формули можуть бути цікавими, варто на них тільки подивитися з іншого боку.

"Еврика" прагне навчити дорослих і дітей предметів природничого циклу: фізиці, хімії, біології, геології, астрономії, математики і багатьом іншим галузям знань.

В "Евриці" Ви зможете проводити час як самостійно, так і в супроводі екскурсоводів, які з радістю допоможуть Вам впоратися з будь-яким завданням і розкажуть найцікавіші наукові факти.

Крім насиченої музейної експозиції, у нас працює невеликий магазин, де можна придбати пізнавальну літературу, цікаві інтелектуальні ігри і незвичайні сувеніри.

"Еврика" - це те місце, де і діти, і дорослі весело і з задоволенням занурюються в захоплюючий  та чаруючий світ науки. Місце, звідки без позитивних емоцій, гарного настрою і якісних знань ніхто не піде!